Оголошено конкурс на отримання гранту “Збір даних для розрахунку тарифу подушної оплати”

Проект USAID “Реформа ВІЛ-послуг у дії” запрошує подати заявки на отримання гранту “Збір даних для розрахунку тарифу подушної оплати”.

Очікуються заявки від партнерів, які відповідають вимогам та готові виконати такі завдання:

  • Завдання 1.0 – отримання й узагальнення даних з форми 20 «Звіт лікувально-профілактичного закладу за 20__ рік»;
  • Завдання 2.0 – отримання детальних даних останнього перепису населення України;
  • Завдання 3.0 – отримання даних із закладів з розрахованими тарифними ставками на послуги;
  • Завдання 4.0 –  отримання даних для розрахунку загального бюджету закладу ПМСД;
  • Завдання 5.0 – отримання та узагальнення даних Полтавського району.

Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою – 25,000.00 доларів США. Фінансування здійснюється у місцевій валюті.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Детальні умови конкурсу, критерії відповідності організацій-учасників, завдання, умови фінансування, терміни виконання завдань містяться в Оголошенні про конкурс RFA 2017-20

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку та бюджет (завантажити)

Посібник для заявників на отримання грантових коштів

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до 11 травня, 2017 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 12 травня, 2017 року.

Інформаційний семінар / вебінар пройде 11 травня 2017 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня, 10 травня 2017 року.

Заявки приймаються до 23:59 21 травня, 2017 року.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.