Розвиток системи громадського здоров’я Києва в фокусі керівництва міста

04.12_Розвиток системи громздоровя_web

Розвиток системи громадського здоров’я столиці – один із ключових етапів реформування медичної сфери Києва. Саме про це  йшлося під час робочої зустрічі в КМДА 11 квітня  керівництва КМДА з представниками USAID, Deloitte та CDC.

«Минулого року Київ заявив про реформування системи охорони здоров’я у столиці, та одним із важливих кроків у цьому напрямі є створення системи громадського здоров’я», – наголосив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зауважив, що депутати Київради вже проголосували за створення некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я».

«Від роботи центру ми, насамперед, очікуємо достовірну інформацію про стан здоров’я населення, формування стійкої системи епідеміологічного нагляду в столиці, попередження та контроль над інфекційними (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити тощо) та неінфекційними хворобами, підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб, пропагування здорового способу життя та здійснення оцінки ризиків лабораторних досліджень», – зазначив Микола Поворозник.

Він повідомив, що міська влада постійно співпрацює у цьому напрямі із закордонними партнерами, досвід яких стане основою для створення нової структури в системі охорони здоров’я столиці.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.