В Києві планують відкрити 5 нових кабінетів ЗПТ у 5 районах міста

13 червня в Києві обговорили відкриття 5-ти нових кабінетів ЗПТ в пілотних районах міста протягом ІІІ-ІV кварталу 2017 року, направлення лікарів на  курси тематичного удосконалення з питань ЗПТ та впровадження тестування на ВІЛ із застосування двох швидких тестів. Відповідна нарада відбулась в рамках пілоту «Сталість ВІЛ-послуг» за участю заступника генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Гетьман Л.Г., заступника директора департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Гінзбург В.Г., головного лікаря Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Ярого В.В., директора ТМО «Дерматовенерологія» у місті Києві Корнієнко В.В., директора ТМО «Фтизіатрія» у місті Києві Загути Ю.Б., головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №5 Юрченко О.В., та начальників управління охорони здоров`я Дарницької, Солом’янської, Оболонської, Подільської та  Шевченківської районних в місті Києві державних адміністрацій.Згідно рішень наради до кінця червня начальники управлінь  охорони здоров’я РДА нададуть узгоджені з головами РДА пропозиції щодо приміщень, в яких буде розташовано нові кабінети ЗПТ. У зв’язку з цим буде доопрацьований проект змін до міської програми з протидії ВІЛ-інфекції з відповідним перерозподілом коштів для спів-фінансування ремонтних робіт та розроблено  проект наказу ДОЗ щодо розширення програми ЗПТ у 5-ти районах, в тому числі затвердження ЗОЗ, які проводитимуть ЗПТ, розподіл препаратів тощо.

Начальники районних управлінь також організують доопрацювання та затвердження наказів підпорядкованих ЗОЗ щодо тестування на ВІЛ та організації медичної допомоги ВІЛ-інфікованим. Спільно з головним лікарем КМКЛ №5 Юрченко О.В. будуть відібрані кабінети лікарів-інфекціоністів КДЦ, в яких буде встановлено медичну інформаційну систему за кошти гранту Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»  (додатково к 5-ти кабінетам, які буде обладнано бюджетним коштом).

Забезпечення відповідної технічної допомоги щодо виконання згаданих вище доручень та узагальнення інформації покладено на керівника пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг» у Києві Ольгу Трикуль.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.