В Києві пройшла стратегічна сесія по впровадженню системи eHealth в Україні

IMG_7852

З 25 по 26 липня Міністерство охорони здоров’я (МОЗ), за підтримки проекту USAID “Реформа ВІЛ-послуг у дії”, провело в Києві дводенну стратегічну сесію щодо головних цілей реформування охорони здоров’я та основних задач електронної системи eHealth.

Більш ніж 50 представників національних та міжнародних організацій-партнерів з розробки електронної системи eHealth обговорили головні цілі реформи охорони здоров’я та основні напрямки розвитку системи eHealth як сучасного електронного інструменту управління медичною системою. Заступник Міністра з охорони здоров’я, Павло Ковтонюк, та радник Міністра, Наталія Рябцева, взяли активну участь у дискусіях по формуванню консолідованого бачення плану реалізації медичної реформи та впровадження системи eHealth в Україні.

IMG_7867

Керівник напрякму з реформування системи охорони здоров’я проекту USAID “Реформа ВІЛ-послуг у дії”, Юлія Соколовська, модерує дискусію щодо госпітальних округів за участі заступника Міністра охорони здоров’я, Павла Ковтонюка.

У форматі інтерактивних робочих груп представники Проектного офісу eHealth,  Мережі ЛЖВ, Делойт Україна та ін. обговорили п’ять напрямків медичної реформи:

  • Впровадження нових фінансових механізмів медичної системи
  • Покращення медичних послуг на первинному рівні
  • Впровадження системи госпітальних округів
  • Планування статистичного обліку та звітності системи громадського здоров’я
  • Механізми впровадження гарантованого пакету медичних послуг

Результати дводенної стратегічної сесії та зібрана інформація будуть використані в створенні стратегічних планів дій для подальшого розвитку медичної реформи та системи еHealth в Україні.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.