В Києві пройшла стратегічна сесія з розробки карти стейкхолдерів для комунікаційної стратегії МОЗу

web_cover

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ), за підтримки проекту USAID “ВІЛ-реформа в дії”, провело 8 серпня в Києві стратегічну сесію з формування засад комунікаційної стратегії щодо реформи охорони здоров’я та системи охорони здоров’я в цілому. Більш ніж 40 експертів з комунікацій та представників міжнародних партнерських організацій системи охорони здоров’я у форматі інтерактивних дискусій сформували загальне бачення комунікаційної стратегії Міністерства охорони здоров’я, визначили головні комунікаційні теми та карту ключових стейкхолдерів для цих тем.

В рамках стратегії МОЗ планує підвищити рівень громадської обізнаності щодо реформи охорони здоров’я, її головних напрямків та переваг. В результаті стратегічної сесії було закладено платформу довгострокової комунікаційної стратегії, що стане основою ефективних комунікацій з визначених на сесії тематик у сфері охорони здоров’я. Комунікаційна стратегія даватиме системне і детальне бачення, на кого і як вплине реформа охорони здоров’я.

web_main

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.