Вакансія: Контент-менеджер для підтримки Міністерства охорони здоров’я

“Делойт” шукає кваліфікованих кандидатів на вакансію Контент-менеджера для Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) по пітримці веб-сайту. МОЗ розробляє та впроваджує низку заходів, спрямованих на підтримку програми реформування системи охорони здоров’я, що вимагають чіткого та творчого представлення для широкої громадськості та професійної аудиторії. Новий веб-сайт Міністерства є однією з ключових інформаційних платформ для підтримки реформування системи охорони здоров’я.

Кваліфіковані кандидати мають надіслати своє резюме, супровідний лист та два референтні листи на recruitment@hss-share.net.ua не пізніше 25 серпня 2017 року.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ:  SOW Communication Advisor_Content Manager_final

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.