Вакансія: Перекладач для підтримки Міністерства охорони здоров’я

“Делойт” шукає кваліфікованих кандидатів на вакансію Перекладача для Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) для пітрики комунікацій з реформи охорони здоров’я. МОЗ розробляє та впроваджує низку заходів, спрямованих на підтримку програми реформування системи охорони здоров’я, що вимагають чіткого та творчого представлення для широкої громадськості та професійної аудиторії. Щоденно новинний контент, призначений для нового веб-сайту Міністерства охорони здоров’я та інших реформаторських комунікацій, має бути перекладено українською та англійською мовами.

Кваліфіковані кандидати мають надіслати своє резюме, супровідний лист та два референтні листи на recruitment@hss-share.net.ua не пізніше 25 серпня 2017 року.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ: SOW Communication Advisor_Interpreter_final

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.