В Чернігові відбувся семінар з бюджетування типового контракту для первинної ланки медичної допомоги

12!_cover

В Чернігові 10-11 серпня консультанти проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провели семінар з розробки та бюджетування типового контракту для первинної ланки медичної допомоги в умовах реформування системи фінансування сфери охорони здоров’я. 

Більше 20 регіональних представників центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), партнерських неурядових організацій та місцевих органів влади відповідальних за бюджетне планування та управління закладами ПМСД ознайомились зі змінами законодавства, що відбулись в процесі реформи системи охорони здоров’я України, світовим  досвідом покращення якості медичної допомоги та механізмами ефективного управління фінансуванням з метою оптимізації використання ресурсів у сфері надання ПМСД та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. В рамках семінару, спеціалісти Проекту представили передові світові підходи до реформування сфери охорони здоров’я та забезпечення сталого фінансування.

7!

Для визначення пріоритетів та управлінської стратегії в рамках медичної реформи учасники виконали ряд ситуаційних групових завдань. Так у форматі інтерактивних дискусій вони представили своє бачення та підходи до оптимізації діяльності закладів охорони здоров’я, шляхів підвищення рівня задоволеності пацієнтів, впровадження нових медичних послуг та шляхів до подальшого реформування з точки зору пацієнтів, провайдерів медичних послуг, об’єднаних територіальних громад та держави.

Представники системи охорони здоров’я здобули досвід з розробки та бюджетування типового контракту для первинної ланки медичної допомоги в умовах реформування системи фінансування сфери охорони здоров’я. А також обговорили процедуру формування та перегляду базового пакету медичних послуг та подальші кроки з реалізації напрацювань.

3!

 

 

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.