Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії» провів консультування з медичної реформи у USAID Містечку в Одесі

IMG_8055_cover

Благодійний фонд «Дорога до Дому», за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії», провів 2 вересня для одеситів і гостей міста консультації сімейних лікарів з питань медичної реформи та ВІЛ інфікування під відкритим небом. Акція пройшла в рамках «USAID Містечка» в парку ім. Шевченка, де були представлені результати роботи 16 НУО, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Фонд «Дорога до Дому», за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії», зробив оригінальний подарунок одеситам до Дня міста. У «USAID Містечку» в парку Шевченка всі бажаючі отримали кваліфіковану консультацію сімейного лікаря з питань сімейної медицини та медичної реформи. Крім того, гості Містечка дізнались про нову медичну послугу, яку можна отримати у сімейного лікаря – експрес-тестування на ВІЛ з 99% результатом через 15 хвилин. Всі бажаючі мали можливість пройти швидкий тест на ВІЛ у нашій мобільній амбулаторії прямо у Містечку.

IMG_8024_tests
Наталія Киценко, керівник пілоту «Стійкість ВІЛ-послуг», зазначила: «Сьогодні ми розповіли одеситам не тільки про реформу національної медицини, яка буде здійснюватися з початку 2018 року, але про ті послуги, які ми пропонуємо в рамках нашого проекту. З 4 вересня у п’яти амбулаторіях сімейного типу міста Одеси буде доступна нова медична послуга – консультування і тестування на ВІЛ швидкими тестами. Тепер одесити можуть здати тест на ВІЛ у сімейного лікаря, одразу ж дізнатися результат й отримати кваліфіковану консультацію».

IMG_8000_doctor consult

Також не залишилися без уваги в «USAID Містечку» і діти. Поки їх батьки консультувалися у сімейних лікарів, маленькі одесити брали участь в заняттях з гончарного мистецтва, а підлітки змагалися в ігровому квесті «Моє здоров’я – моя відповідальність!». Переможці отримали сертифікати на відвідування кінотеатру.

Тетяна Пилипенко, організатор квесту: «Ми постаралися зробити квест максимально інформативним для підлітків. Завдання квесту стосувалися таких важливих соціальних тем, як профілактика ВІЛ-інфекції, вживання наркотиків і здоровий спосіб життя. Одним із завдань було надання першої медичної допомоги постраждалим. Впевнена, знання, отримані під час квесту, будуть корисні підростаючому поколінню».

IMG_8040_arts

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.