У Канівському районі надаватимуть соціальні послуги для людей, що живуть з ВІЛ

HIV symbol with hands

ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» втілюватиме у Канівському районі через механізм соціального замовлення послуги третинної профілактики для людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та хворих на СНІД. Профілактичні послуги будуть надаватись та реалізовуватись за кошти Канівської районної державної адміністрації.

Завдяки механізму соціального замовлення вразливі категорії населення у Канівському районі отримають комплексні послуги соціальної адаптації, реінтеграції та супроводу, а також – соціальної реабілітації. Соціальні послуги почнуть надавати із вересня, робота у цьому напрямку триватиме до кінця року.

«Робота громадських та благодійних організацій у сфері ВІЛ-послуг набагато ефективніша, адже працівники комунальних установ, переважно, не хочуть працювати із такими категоріями людей, а люди не поспішають звертатися до державних установ через острах стигми. Натомість неурядові організації не просто мають спеціальні навички роботи із вразливими людьми, але й залучають до такої роботи тих, хто сам пройшов складний шлях. Саме тому, переконані, така співпраця із благодійної організації та державних установ принесе якісний результат», – зазначає голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Наталія Несват.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.