Опублікувано ситуаційний аналіз про cтан епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу і заходів протидії в місті Полтаві

Deloite_C_A_Poltava-City_2017_cover

У виданні здійснено аналіз епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті Полтаві на основі статистичних даних за 2011–2015 роки. За результатами аналізу та з урахуванням цілей cтратегії ЮНЕЙДС «90–90–90» сформульовано відповідні рекомендації, які необхідно впровадити на рівні громади, окремих закладів охорони здоров’я та системи охорони здоров’я міста.

Видання буде корисним для представників влади, відповідальних за прийняття рішень у сфері охорони здоров’я, та представників медичної спільноти і неурядових організацій, які працюють задля впровадження системних конструктивних змін у системі охорони здоров’я. Повний текст ситуаційного аналізу скачати тут: Deloite_C_A_Poltava-City_2017_WEB

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.