Київські кабінети для надання ВІЛ-послуг обладнано новим комп’ютерним та медичним обладнанням

!DSC05712

5 жовтня відбулися оглядові  візити до  кабінетів лікарів інфекціоністів та кабінету інтегрованої медичної допомоги, що оновлюються коштом проекту «Сталість ВІЛ-послуг» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». Фахівці БО «100 відсотків життя. Київський регіон», спеціалісти з управління проектами та радник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг» з питань політики відвідали кабінети інфекційних  захворювань Оболонського, Подільського і Солом’янського районів, а також кабінет інтегрованої допомоги у Шевченківському районі Києва.

В Оболонському районі був модернізований кабінет лікаря-інфекціоніста, що працює на базі КДЦ Оболонського району. В кабінеті встановлене комп’ютерне обладнання, принтер, кондиціонер, медичні шафи для документів та ліків. Згодом на комп’ютери буде встановлено облікову систему МІС.

Аналогічна ситуація і в кабінетах інфекційних захворювань Подільського та Солом’янського районів: кабінети повністю обладнані, забезпечені устаткуванням для роботи, комп’ютери під’єднані до мережі Інтернет, а лікарі пройшли навчання з ведення обліку випадків ВІЛ та тестування швидкими тестами.

!DSC05731_mainЩо стосується кабінету інтегрованої медичної допомоги, що працюватиме із замісною підтримувальною терапією (ЗПТ), то облаштовано окремий вхід до кабінету, обладнано кімнату для зберігання препаратів, відремонтовано кабінет прийому лікаря, вмонтовані броньовані двері та встановлені решітки на вікнах. Для того, щоб кабінет розпочав роботу, ЦПМСД №3 Шевченківського району повинен отримати відповідні дозволи для роботи з наркотичними речовинами та змінити нормативно-правові акти. Наступним кроком буде облаштування кабінету комп’ютерним обладнанням та медичними меблями за рахунок Київської Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки за принципом паритетного співфінансування між громадськими організаціями та міською владою.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.