Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провів два семінари-тренінги з розрахунку вартості ВІЛ-послуг у Києві та Одесі

!IMG_7579_cover

Експерти проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провели у Києві (10-11 жовтня) та Одесі (12-13 жовтня) дводенні семінари-тренінги з розрахунку вартості ВІЛ-послуг. Участь у семінарах-тренінгах прийняли 35 учасників представників місцевих органів влади, центрів первинної медико-санітарної допомоги, лікарень, ТБ та наркологічних диспансерів, партнерських неурядових організацій Полтавської, Черкаської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської областей та м. Київ.

Старший радник Проекту Максим Дуда висвітлив основні аспекти реформування системи охорони здоров’я України та представив міжнародний досвід у системі оплати медичних послуг за фактично виконану роботу. Крім того, учасникам семінар-тренінгів були представлені попередні результати проведеного Проектом Інвестиційного аналізу (фаза ІІ). Радник Проекту Наталія Коваленко представила методологічні підходи до розрахунку вартості ВІЛ-послуг:– консультування і тестування на ВІЛ та замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).

!IMG_7562В перший день заходу, учасники семінару-тренінгу були розподілені на регіональні групи, завданням яких було ознайомитись із практичним інструментом розрахунку вартості послуги ЗПТ, використовуючи фактичні дані своїх закладів, та провести розрахунки вартості ЗПТ для кожної групи. Після групових опрацювань, кожен регіон представив результати своєї роботи.

Другий день семінару-тренінгу був присвячений практичному розрахунку вартості консультування і тестування на ВІЛ. Ознайомившись з інструментом розрахунку учасники в аналогічних групах відпрацьовували розрахунок вартості консультування і тестування на ВІЛ з використанням фактичних даних закладів. За результатами роботи кожна група представила результати розрахунків для свого регіону.

За результатами вищезазначених заходів учасники набули практичних навичок обрахунку вартості послуг з консультування й тестування на ВІЛ та ЗПТ із використанням фактичних даних закладів та запропонованих методологічних підходів. У майбутньому результати проведених розрахунків будуть використовуватися учасниками семінарів-тренінгів для прийняття управлінських рішень щодо оптимізації витрат закладів та адвокації фінансових потреб.

!IMG_20171012_143750

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.