Вакансія: Копірайтер для МОЗ

SOW Communication Advisor_Copywriter_final_update1_UA-1

Компанія «Делойт» шукає кваліфікованих кандидатів на посаду копірайтера для надання підтримки Міністерству охорони здоров’я (МОЗ) у відновленні роботи його веб-сайту. МОЗ розробляє та впроваджує низку заходів, спрямованих на підтримку реформ у галузі охорони здоров’я, які вимагають чіткого та творчого подання інформації для громадськості та професійної аудиторії. Новий веб-сайт МОЗ – це одна з ключових інформаційних платформ для сприяння комунікації у сфері реформування системи охорони здоров’я.

Кандидати, які відповідають вимогам, повинні надіслати свої резюме, супровідні листи та 2 рекомендації на адресу: recruitment@hss-share.net.ua не пізніше 17 листопада 2017 року. У полі теми електронного листа необхідно зазначити “Копірайтер”. На співбесіду будуть запрошені лише ті кандидати, які пройдуть попередній відбір.

Повний текст оголошення можна скачати тут: SOW Communication Advisor_Copywriter_final_update1_UA

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.