У Первомайську відбулась ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ «СТАН ЕПІДЕМІЇ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ І ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ В МІСТІ ПЕРВОМАЙСЬКУ ТА ПЕРВОМАЙСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

photo 1

1 листопада 2017 року в залі засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась презентація результатів дослідження «Стан епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу і заходів протидії в місті Первомайську та Первомайському районі Миколаївської області. Ситуаційний аналіз». Робота проводилась в рамках реалізації проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» та, зокрема пілоту «Сталість ВІЛ-послуг», який впроваджує Благодійна організація «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація». Партнерами у впровадженні пілоту виступає, в тому числі і виконавчий комітет Первомайської міської ради.

На початку зустрічі зі вступним словом виступила голова Правління БОМОФ «Здорова нація» Т.Бабич, яка привітала присутніх та зазначила, що над системним аналізом, який надруковано окремим виданням, працював великий колектив фахівців. Особливі слова подяки за сприяння та участь в роботі з даного питання очільниця благодійного фонду адресувала медикам міста в особі головного лікаря ПЦМБЛ О.Чекрижова та керівника КЗ «ПМЦПМСД» Т.Оболенської.

photo 2Під час безпосередньої презентації, яку провела один з авторів роботи, фахівець з моніторингу і звітності БОМОФ «Здорова нація» О.Форостян, було зазначено, що ситуативний аналіз містить поглиблений аналіз та узагальнення інформації про стан епідемії ВІЛ-інфекцій та інших соціально небезпечних захворювань, системи охорони здоров’я і надання послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією/СНІДом у місті Первомайську та Первомайському районі.

За результатом даного аналізу, що проводився за 2011-2015 роки, та з урахування цільових показників зі СНІДу стратегії ЮНЕЙДС «90-90-90» (завдяки досягнення яких 90% людей, що живуть з ВІЛ, будуть знати про свій ВІЛ-статус; 90% людей, які знають про свій позитивний ВІЛ-статус, отримуватимуть антиретровірусне лікування; 90% людей, які отримують лікування, матимуть пригнічене вірусне навантаження) сформульовано відповідні рекомендації, які необхідно впровадити на рівні громади, окремих закладів охорони здоров’я та системи охорони здоров’я міста та району.

Наприкінці зустрічі міський голова Л.Дромашко запропонувала представникам Благодійної організації «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація» з урахуванням результатів проведеної роботи, отриманого досвіду та напрацювань підготувати рекомендації Міністерству охорони здоров’я України щодо питань сталості ВІЛ-послуг.

Результати дослідження «Стан епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу і заходів протидії в місті Первомайську та Первомайському районі Миколаївської області. Ситуаційний аналіз»: SitAn_Pervomaysk_2017_WEB

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.