Опубліковано ситуаційний аналіз про стан епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу і заходів протидії в місті Херсоні

Deloite_C_A_Kherson-City_2017_cover

Проект USAID “Реформа ВІЛ-послуг у дії” опублікував ситуаційний аналіз стану епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу і заходів протидії у Херсоні.

У дослідженні здійснено поглиблений аналіз та узагальнення інформації про стан епідемії ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань, системи охорони здоров’я і надання послуг щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті Херсоні. Сформовано рекомендації для покращення і забезпечення стійкості життєво важливих медичних та соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією.
Видання призначене для представників органів місцевого самоврядування, системи охорони здоров’я, фахівців громадського здоров’я, представників неурядових організацій, які працюють у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Повний текст ситуаційного аналізу українською мовою можна скачати: Situation Analysis_Kherson 2017

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.