Опубліковано 14-й номер інформаційного Вісника проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

DELOITTE_14_2017_Ukr_Web-cover

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» представляє 14-й номер нашого інформаційного Вісника. У цьому виданні ми надаємо інформацію про нараду з розвитку системи громадського здоров’я, регіональні зустрічі зі стратегічного планування госпітальних округів та засідання міжсекторальної робочої групи з питань кадрового забезпечення в сфері протидії ВІЛ, про результати 10-ої Національної конференції ЛГБТ руху, регіональних консультацій з прогнозування потреб у швидких тестах на ВІЛ, а також про семінар з управління закладами ПМД в умовах медреформи тощо.

Ви можете завантажити українську версію тут: http://www.hivreforminaction.org/wp-content/uploads/2017/12/DELOITTE_14_2017_Ukr_Web.pdf

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.