Вакансія: «Фахівець з питань моніторингу, оцінювання та навчання»

Deloitte_LOGO_new

Компанія «Делойт» шукає кваліфікованих кандидатів на вакансію Фахівця з питань моніторингу, оцінювання та навчання для проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Місце роботи –  Київ, Україна. Повна зайнятість.

Термін надання послуг: 01 лютого 2018 року –  30 вересня 2018 року.

Кандидати, які відповідають вимогам, повинні надіслати супровідного листа та резюме не пізніше 9 січня 2018 року на електронну адресу recruitment@hss-share.net.ua. У полі теми електронного листа має бути зазначена посада – «Фахівець з питань моніторингу, оцінювання та навчання». На співбесіду будуть запрошені тільки кандидати, які пройдуть попередній відбір.

Детальний опис вакансії та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на англійській мові можна знайти тут: Job Posting – MEL Specialist_EN

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.