У трьох регіонах України пройшли регіональні наради з розвитку системи громадського здоров’я

Main_cover

В грудні у трьох регіонах України (29-30 листопада в Одесі, 7-8 грудня у Полтаві та 19-20 грудня у Львові) пройшли регіональні наради щодо розвитку системи громадського здоров’я та створення регіональних центрів громадського здоров’я (ГЗ). Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» спільно з Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України зібрав більш ніж 130 представників із структурних підрозділів охорони здоров’я державних адміністрацій, обласних інформаційно-аналітичних центрів медичної статистики,  обласних центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, обласних центрів здоров’я, обласних лабораторних центрів із всієї України, національних та міжнародних експертів. Головною метою нарад було обговорити плани впровадження Концепції розвитку системи громадського здоров’я на регіональному рівні та створення регіональних центрів громадського здоров’я.

Учасники обговорили завдання та функції організацій на місцевому рівні, які залучені до виконання функції системи ГЗ, а також організаційні та нормативні перепони при створенні регіональних центрів громадського здоров’я. Було обговорено плани реформування системи громадського здоров’я, систему фінансування та типове положення регіональних центрів громадського здоров’я.

Main_cover

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.