МОЗ опублікував перший дайджест змін у системі охорони здоров’я: про реформу для фахівців

Health Reform Digest_cover

22 грудня Міністерство охорони здоров’я за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ- послуг у дії» випустив першу національну медичну стіннівку — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.

Завдяки цьому комунікація МОЗ з медичною спільнотою стане системною, своеєчасною та більш ефективною. Перший з циклу випусків присвячено основним засадам реформи. Також Дайджест містить історію успіху Балтської ОТГ, де заздалегідь почали готувались до впровадження медичної реформи і з нетерпінням чекають на підписання відповідного законопроекту Президентом. Звичайно, є й відповіді на запитання, які МОЗ отримував на зустрічах із представниками медичної спільноти.

«Ми починаємо випускати національну медичну стіннівку для медиків. Будемо розповідати про зміни в системі охорони здоров’я, про важливий досвід громад та окремих закладів. І, звичайно, відповідати на ваші запитання. Просимо вас роздрукувати цю стіннівку на звичайному принтері і повісити там, де у вас зазвичай збираються лікарі. Доступ до інформації про зміни повинен мати кожен медик. Стіннівка має висіти в кожній ординаторській, скрізь, де збираються лікарі», — говорить в.о. міністра Уляна Супрун.

Структуру Дайджесту розроблено так, щоб він дійсно був прикладним та виконував функції помічника та порадника для медичних працівників.  Планується, що кожен випуск матиме  основну статтю, присвячену одній з актуальних тем медичної реформи, історію успішного впровадження змін в регіонах, інформаційний  блок, присвячений можливостям професійного росту для представників медичної спільноти, відповіді на актуальні запитання, що хвилюють медиків (надсилаються на адресу digest@moz.gov.ua). Також лікарям в допомогу буде опубліковано листівку  з інформацією, корисною для спілкування з паціентами. Формат дайджесту зручний для друкування на звичайному принтері з метою подальшого розповсюдження серед лікарів на місцях.

Наступні випуски будуть присвячені плану медичної реформи, автономізації, новому Порядку надання первинної медичної допомоги, роботі з електронною системою тощо.

Деталі знайдете на сайті МОЗ: http://moz.gov.ua/article/news/dajdzhest-zmin-u-sistemi-ohoroni-zdorov%E2%80%99ja-pro-reformu-dlja-fahivciv

Скачати повну версію Дайджесту можна тут: Дайджест змін у системі охорони здоров’я

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.