В столиці розпочав роботу перший кабінет інтегрованої медичної допомоги, відкритий на базі районного ЦПМСД.

for-NEWS-on-site-hivreforminaction (003)

З початку січня 2018 року в Дарницькому районі міста Києва вже працює новий сайт замісної підтримувальної терапії: отримати допомогу тут зможуть пацієнти із опіоїдною залежністю. Відтепер вони мають вільний доступ до лікувальних препаратів та рецептів на препарати за місцем проживання, що значно спростить надання медичних послуг для пацієнтів.

Відкриття кабінету ЗПТ відбулося завдяки проекту «Сталість ВІЛ-послуг», що реалізують фахівці БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в межах проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Передумовою відкриття сайту ЗПТ в Дарниці стала кропітка та наполеглива робота спеціалістів проекту у співпраці з представниками місцевої влади та медичної спільноти: зокрема узгоджені та впроваджені зміни до нормативно-правових документів та посадових інструкцій лікарів, розроблено оновлені клінічні маршрути пацієнтів. Крім того, для роботи кабінету інтегрованої допомоги, було проведено навчання медичного персоналу. Утримання нового кабінету інтегрованої допомоги фінансуватиметься коштами міського та районного бюджетів.

Також найближчим часом планується відкриття ще чотирьох кабінетів інтегрованої медичної допомоги  в інших районах Києва, що беруть участь в пілотному проекті «Сталість ВІЛ-послуг». Коментуючи відкриття першого лівобережного сайту ЗПТ, координатор проекту «Сталість ВІЛ-послуг» Ольга Трикуль зазначила: «Ми маємо яскравий приклад децентралізації медичних послуг, який свідчить про наближення послуги до клієнта, це було одним з головних завдань проекту і команда впровадження виконала цю складну задачу».

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.