Продовжено термін конкурсу на проведення тренінгу з візуальної комунікації.

logo-visual-communications

30 січня 2018 року Проект «USAID Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголосив конкурс щодо відбору постачальника послуг з проведення тренінгу з візуальної комунікації. Кінцевий термін подачі заявок продовжено до 23 лютого.

Передумова

Проект «Зміцнення систем охорони здоров’я з метою забезпечення сталої відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні» (HSS-SHARe), також відомий як “Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Проект), у березні 2017 р. зазнав змін: був розширений другий компонент проекту «Оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення» для надання підтримки Уряду України у реформуванні системи фінансування охорони здоров’я на основі результатів HSS-SHARe з метою посилення системи охорони здоров’я в Україні та сприяння боротьбі з корупцією. Одним з напрямків технічної допомоги є підтримка МОЗ у створенні робочих груп за ключовими компонентами реформи охорони здоров’я з тим, щоб зібрати у їхньому складі максимальну кількість відповідних експертів. Проект сприяє МОЗ у налагодженні інформаційної взаємодії та розвитку потенціалу для управління інформацією про реформу. Візуальна комунікація – це один з ключових інструментів для управління розумінням ініціатив у реформі системи охорони здоров’я та для вжиття заходів у разі комунікаційної кризи. З метою розвитку потенціалу комунікаційної команди МОЗ, Проект ініціює проведення тренінгу з візуальної комунікації для заповнення прогалин у навичках згаданої вище команди.

Мета тренінгу

Цей напрямок діяльності сприятиме розвитку потенціалу Департаменту комунікації Міністерства охорони здоров’я України. Очікується, що виконавець забезпечить підготовку та проведення тренінгу з візуальної комунікації.

Конкретні завдання

3.1. Підготовка програми та матеріалів для тренінгу з візуальної комунікації.

3.2. Проведення тренінгу.

Зокрема, програма тренінгу повинна охоплювати такі теми:

  • Підбір відповідних методів та каналів візуальної передачі інформації
  • Ефективне використання фотографій у візуальній комунікації МОЗ
  • Створення ефективної інфографіки та графіків (Canva, Piktochart та ін.)
  • Відпрацювання різних форматів проведення презентацій (Power Point, Prezi, VideoScribe, MovieMaker, Animoto та інші безкоштовні ресурси)

 Термін виконання

Лютий-березень 2018 року

Кількість робочих днів:

Від одного до двох.  Тренінг планується реалізувати на вихідних.

Очікувані кінцеві продукти:

Програма, інформаційні та роздаткові матеріали для учасників тренінгу

 Для кого конкурс?

Професійні кампанії, які мають не менше трьох років досвіду з навчання різним аспектам візуальної комунікації, в т.ч. дизайну та фотографії.

Як подати заявку?

Для участі в конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу Проекту hss@hss-share.net.ua  з поміткою у предметі листа «Тренінг з візуальної комунікації» наступний пакет документів:

  • Концепцію тренінгу (у вільній формі, у формі драфту Програми також допускається)
  • Вартість послуг з розробки та проведення тренінгу
  • Інформацію про наявний досвід у подібній тренінговій діяльності.

Кінцевий термін подачі заявки

23 лютого 2018 року

Контактна особа

Катерина Дудкіна – радник з питань комунікації, тел.+38 067 231 80 81, email: kdudkina@hss-share.net.ua

 

 

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.