19-22 лютого 2018 року, у Києві, пройшов тренінг для тренерів «Організація надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції за рахунок бюджених коштів»

Безымянный

Тренінг оганізовано Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» для представників регіонів, які мають досвід з питань надання технічної допомоги у реалізації соціального замовлення ВІЛ-послуг в рамках пілотів «Сталість ВІЛ-послуг» з метою підвищення рівня знань та формування тренерських навичок.

DSCN5603

19 тренерів пройшли повний курс навчання, отримали сертифікати та протягом найближчих місяців проведуть тематичні тренінги у 7 областях України. Основною метою майбутніх місцевих тренінгів стане вивчення етапів організації фінансування соціальних послуг, у тому числі і механізму соціального замовлення із керівниками та представниками структурних підрозділів РДА та міськвиконкомів з питань соціального захисту населення.

DSCN5671

 

DSCN5669

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.