Прооект USAID «Реформа ВІЛ послуг у дії» допомогає неурядовим організаціям підготуватись до майбутньої співпраці з міжнародними донорами

IMG_20180301_120728

1-2 березня 2018 року у м. Києві пройшов тренінг з розвитку потенціалу “ Підготовка організацій до отримання прямого грантування від міжнародних донорів”, який було організовано Проектом USAID «Реформа Віл послуг у дії» разом для неурядових партнерських організацій (НУО).
Основною метою тренінгу був розвиток спроможності та потенціалу НУО стосовно отримання в майбутньому грантів безпосередньо від міжнародних донорів. Тренінг став одним із навчальних заходів Проекту для неурядових організацій, які реалізували та поширюють досвід пілотних проектів, а також для грантоотримувачів, з якими Проект співпрацював продовж третього, четвертого та п‘ятого років своєї діяльності. Під час тренінгу місцеві НУО проаналізували готовність своїх організацій до отримання прямого фінансування від міжнародних донорів та розробили плани дій, за допомогою яких вони будуть працювати над усуненням існуючих проблем у політиках та процедурах організацій, що були виявлені в цих організаціях. В цілому тренінг був спрямований на зміцнення інституційного потенціалу організацій партнерів задля того, щоб вони могли стати справді життєздатними та сталими представниками громадянського сектора в регіонах.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.