Як буде впроваджуватись інформаційна кампанія на підтримку медреформи

4150-dscn6322

За підтримки Проекту USAID “Реформа ВІЛ послуг у дії” у березні МОЗ провів 2 семінари на тему “Впровадження інформаційної кампанії на підтримку медичної реформи”.Експерти з комунікацій МОЗ презентували план інформаційної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та обговорили з учасниками семінарів, як організувати кампанію в цілому на місцях. Більше 60 фахівців зі всіх регіонів України проявили зацікавленість у впровадженні реформи, адже кожен розуміє: успіх реформи залежить від її впровадження на місцях. Участь в роботі взяли керівники прес-служб обласних адміністрацій, департаментів охорони здоров’я, районів та міст.

Важливим етапом реформи є процес автономізації медзакладів. Тут велику роль відіграє місцева влада. Вплинути  на цей процес може громадськість, задача ж прес-служб і ЗМІ – моніторити перетворення закладів охорони здоров’я з комунальних закладів на комунальні некомерційні підприємства, адже це є одною з основних умов входження закладу в реформу.

Окремий блок – комунікації електронної системи охорони здоров’я. Це ще одна ключова  тема комунікаційної кампанії, адже для того, щоб заклад міг почати з квітня укладати Декларації з пацієнтами, він має бути підключений до системи «Електронне здоров’я». Про таку можливість повідомлятиме наклейка на дверях закладу «Тут можна обрати свого лікаря».

Представники прес-служб разом з фахівцями МОЗ напрацювали регіональні плани на підтримку інформаційної кампанії на підтримку медреформи.

Крім того, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України  та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні представили національні плани з громадського здоров’я та поділилися напрацюваннями з комунікації вакцинації.

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.