11 квітня у місті Дніпро було підписано Меморандум про співробітництво у рамках діяльності проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

Дніпро1

Усвідомлюючи необхідність реформування системи охорони здоров’я та розуміючи важливість забезпечення доступу до якісної медичної допомоги,  під документом поставили свої підписи заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради  Андрій Бабський та виконавчий директор «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» Елла Соколюк.

За мету учасники Меморандуму мають поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Дніпропетровській області» щодо побудови стійкої моделі надання послуг у сфері ВІЛ на територію м. Дніпро..Андрій Бабський зазначив, – «Це чудово, що сьогодні в Україні активно та продуктивно співпрацюють влада й громадські організації, а також, що такі потужні міжнародні організації як Агентство США з міжнародного розвитку USAID та великі компанії, як Deloitte допомагають у цій співпраці у важкий для нашої країни час.  Я вважаю, що діяльність у рамках Проекту дасть можливість спеціалістам Дніпра підвищити свій рівень професійних знань, допоможе в їхній роботі з виявлення ВІЛ-позитивних мешканців міста та наданні їм своєчасної кваліфікованої, високоякісної допомоги».

Дніпро3

Сторони угоди ставлять собі на меті виконання наступнихзавдань: впровадження базового пакету ВІЛ-послуг в закладах первинного рівня надання медичної допомоги, організація та проведення тренінгів та семінарів з питань сучасних тенденцій щодо протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу для керівників/заступників цих закладівта завідувачів амбулаторіями.

«Ми пишаємось результатами впровадження проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у м. Кривий Ріг та готові ділитися  успішним досвідом. Зі свого боку  докладемо максимум зусиль щоб досягти всіх поставлених цілей проекту, готові співпрацювати в партнерстві з міською радою та Департаментом охорони здоров’я м. Дніпро. Особливо хочу висловити подяку та захоплення високим рівнем фахівців Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради та вміння працювати у команді», – говорить Елла Соколюк.

Дніпро4

Учасники зустрічі планують втілити у життя до 31 серпня 2018 року, саме такий термін дії Меморандуму.

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.