У Миколаєві та Херсоні розповіли про досвід впровадження соціального замовлення

Николаев 9

02-03 квітня у Миколаєві та  11-12 квітня у Херсоні  відбулися тренінги на тему  «Організація надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок бюджетних коштів».Участь у них взяли керівники та представники структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громад, інших управлінь і закладів Миколаївської та Херсонської областей, залучених до процесу організації та надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Николаев 8

Під час тренінгів учасникам були представлені  практики організації та надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції у Миколаєві та  Херсоні, розглянуті основні напрямки законодавства щодо надання соціальних послуг, головні етапи та складові процесу організації та фінансування соціальних послуг тощо.

Учасники тренінгу приймали активну участь в цікавих обговореннях та практичних завданнях, зокрема у визначенні пріоритетів, підготовці деталізованого опису соціальних послуг, розрахунку їх вартості. Особливий інтерес викликала тема огляду механізмів фінансування соціальних послуг – соціальне замовлення, публічні закупівлі, конкурс проектів, державне-приватне партнерство.

Николаев 4

Так, Маринич Марина Сергіївна, заступник начальника УСЗН Очаківського району зауважила: «Практична вправа допомогла нам переглянути складові вартості соціальної послуги, зрозуміти, як можна здешевити її при цьому зберегти якість».

«Змістовний, цікавий, гарно організований тренінг. Якісний, корисний роздатковий матеріал. Плануємо використовувати приклади – зразки документів, отримані під час тренінгу» – саме так відгукнулася Маріковська Ольга Іванівна, заступник начальника УСЗН Кривоозерської РДА.

Всього 50 учасників брали участь у двох тренінгах та отримали сертифікати після закінчення.

Херсон 7

«Сподіваємося, нам вдалося донести до учасників думку щодо необхідності надання соціальних послуг уразливим групам населення та хворим на ВІЛ/СНІД а також сформувати навички у визначені потреб громад у соціальних послугах. Учасники тренінгу отримали чіткий і послідовний алгоритм процесу організації і фінансування соціальних послуг», – резюмує голова адміністративної ради ХМГО «Асоціація 21 століття» Ярослав Зятюк.

Довідка: Тренінги проведено в рамках реалізації проектів «Поширення успішного досвіду пілотних проектів «Сталість ВІЛ-послуг у Херсонській області», який впроваджує ХМГО «Асоціація 21 століття» та «Поширення успішного досвіду пілотних проектів «Сталість ВІЛ-послуг у Миколаївській області», який впроваджує БО «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація» за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.