Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провів семінари-тренінги з інвестиційного аналізу вартості ВІЛ-послуг для фахівців Полтавської та Миколаївської областей

Poltava_2

20-21 березня у Миколаєві та 27-28 березня у Полтаві пройшли семінари-тренінги “Проведення інвестиційного аналізу вартості ВІЛ-послуг в умовах реформування системи фінансування охорони здоров’я».

Тренінги були організовані проектом USAID «Реформа ВІЛ послуг у дії» з метою підвищення потенціалу представників обласних державних адміністрацій, керівників закладів охорони здоров’я, які надають ВІЛ-послуги, щодо проведення інвестиційного аналізу вартості ВІЛ-послуг із використанням розробленого експертами Проекту електронного інструменту в умовах реформи системи фінансування охорони здоров’я.

Mykolayiv_IMG_0488

 

Впродовж двох тренінгів більше 30 учасників, користуючись звітними даними своїх закладів за 2017 рік, розглянули методологічні підходи до проведення інвестиційного аналізу та змогли апробувати електронний інструмент для своїх закладів. Разом учасники та експерти Проекту провели розрахунок річної вартості надання окремих ВІЛ-послуг та визначили чинники, що впливають на формування вартості цих послуг у закладах Полтавської та Миколаївської областей.

За допомогою електронного інструменту було проведено інвестиційний аналіз для таких ВІЛ-послуг:

  • консультування і тестування на ВІЛ;
  • замісна підтримуюча терапія;
  • лікування опортуністичних інфекцій;
  • лікування туберкульозу;
  • антиретровірусна терапія;
  • психосоціальні послуги.

Проведення інвестиційного аналізу на регіональному рівні сприятиме оптимізації розподілу зазвичай обмежених ресурсів, спрямованих на подолання ВІЛ-епідемії.


Poltava_IMG_0715

По закінченню семінару-тренінгу учасниця Анастасія Левченко, заступник директора з економічних питань комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська», поділилась враженнями: «Завдяки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»» я дізналась корисну інформацію про основні аспекти медичної реформи в Україні. Вразили виступи спікера Наталії Коваленко про міжнародний досвід в системі фінансування охорони здоров’я та спікера Максима Дуди про реформування системи фінансування загалом та громадського здоров’я зокрема, а також багато іншого. А саме головне, була практична частина, де ми проводили інвестиційний аналіз вартості ВІЛ-послуг для своїх закладів. Дякую організаторам!»


 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.