24 квітня у Тернополі відбулася регіональна зустріч на тему: “Планування створення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування в межах госпітального округу”

IMG-31b1941377bc8ea996e280bb9f1cbdb9-V

З 2019 року Міністерство охорони здоров’я України планує старт другого етапу медичної реформи – реформування вторинної медичної допомоги. У зв’язку із цим актуалізується питання створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення.

Проект USAID «Реформа ВІЛ послуг у дії» надає підтримку Чортківському госпітальному округу, який  було обрано пілотним за результатами конкурсних заявок у листопаді 2017 року для апробації Методології з визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ), розробленої в рамках Проекту.

24 квітня 2018 року у м. Тернополі проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії” разом з Міністерством охорони здоров’я України провели регіональну зустріч з представлення Методології визначення БЛІЛ на прикладі Чортківського госпітального округу. Методологія призначена для супроводу процесу прийняття рішень на підставі даних щодо визначення лікарень інтенсивного лікування в межах госпітального округу та подальшої розробки плану розвитку цих закладів. Для застосування методології розроблено електронні інструменти, які забезпечують швидкий збір та аналіз даних із зрічною візуалізацією.У зустрічі взяли участь більше 100 учасників з числа керівництва місцевих адміністрацій, обласної та районних рад, а також керівники закладів охорони здоров’я краю. За результатами аналізу обрано п’ять альтернативних варіантів для визначення БЛІЛ у Чортківському госпітальному окрузі (від 1 до 4 закладів охорони здоров’я), а також описано переваги та недоліки кожного із запропонованих варіантів та визначено подальші кроки.

На прохання УОЗ ТОДА Проект планує надати консультативну допомогу іншим трьом госпітальним округам Тернопільської області для проведення аналізу із застосуванням запропонованої Проектом Методології. Надалі планується поширити цей досвід серед усіх регіонів України.

Ознайомтеся з матеріалами презентацій:

Реформа системи охорони здоров’я: планування для госпітальних округів

Юридичні аспекти функціонування лікарень в межах госпітальних округів

Реформа системи охорони здоров’я: кроки в 2018 р.

Перелік індикаторів: Оцінка закладів охорони здоров’я щодо їх спроможності виконувати функції багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування госпітального округу

 

 

 

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.