В Одесі вивчали механізми бюджетного фінансування послуг, які надають неурядові організації сфери ВІЛ/СНІД

soc_zak15

17-18 травня в Одесі відбувся тренінг на тему «Організація надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок бюджетних коштів». Захід відбувся у межах проекту «Поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг в Одеській області», за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».Участь у навчанні взяли представники структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громад, інших управлінь і закладів м. Білгорода-Дністровського та Білгород-Дністровського району, а також представники неурядових організацій, залучені до надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

soc_zak10

Наталія Кіценко, керівник пілотного проекту «Сталість ВІЛ послуг в Одеській області» зазначила: «Ми хочемо підвищити рівень знань і сформувати навички з питань організації надання і забезпечення стійкого фінансування соціальних послуг у сфері протидії Віл-інфекції/СНІДУ на місцевому рівні”. Також Наталія Киценко окремо виразила вдячність управлінню соціального захисту Одеської обласної адміністрації за оперативну допомогу в організації тренінгу.

soc_zak1

 Організатори приділили значну увагу актуалізації знань основ законодавства про соціальні послуги і механізми їх фінансування, набуттю навичок по організації процесу надання соціальних послуг на місцевому рівні, зокрема визначенню потреб в соціальних послугах, плануванню і організації фінансування соціальних послуг, їх замовленню, контролю за наданням соціальних послуг.

soc_zak9

 

Під час тренінгу був представлений успішний досвід впровадження соціального замовлення за сприяння БО «Шлях до дому» в партнерстві з БФ «Веселка» та ГО «Одеська обласна колегія лікарів» у місті Білгороді-Дністровському та Білгород-Дністровському районі. Так, Тетяна Сибірцева, начальник управління охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради, була присутньою в якості тренера по забезпеченню механізму соціального замовлення із розрахунку вартості послуги. Тетяна відмітила, що це її перший досвід в якості тренера і додала: “Завдяки підтримці пілота ми впровадили умови соціального замовлення і замісної терапії для мешканців міста Білгорода-Дністровського. Це бів чудовий досвід роботи з якою ми ніколи у своїй практиці не стикалися раніше. Протягом півтора року роботи пілоту була зроблена робота по ефективному медичному обслуговуванню груп ризику. Накопичений досвід ми презентуємо для подальшого впровадження на всій території одеської області. На тренігу ми не тільки навчаємо, але й отримуємо новий досвід, а це завжди цікаво і корисно”.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.