У Царичанці  відбувся Ярмарок Сімейного Здоров’я

Безымянный

19 травня керівництво Царичанської громади (Дніпропетровська область) влаштувало для своїх мешканців Ярмарок Сімейного Здоров’я. Метою заходу стало заохочення мешканців громади до підписання декларацій з сімейними лікарями.Ярмарок було організовано у вигляді вуличного свята у парку «Слави». На Ярмарку люди спілкувалися з сімейними лікарями у зоні «Здоров’я родини», проходили обстеження у зоні «Діагностики», пригощалися смаколиками у зоні «Кави», а малеча чудово провела час у «Дитячій» зоні». Гості Ярмарку отримати відповіді на всі питання щодо вибору лікаря для своєї родини та підписання з ним декларації.

DSCN6573

Сімейні лікарі Царичанського центру перинної медико-санітарної допомоги важають однією із основних своїх задач профілактику та діагностику на ранніх стадіях захворювання. Тому головними темами для спілкування з громадою на Ярмарку Сімейного Здоров’я вони обрали теми профілактики серцево–судинних, гіпертонічних, алергічних захворювань, виявлення раку на ранніх стадіях, цукровий діабет, остеохондроз та  захворювання щитоподібної залози. Педіатри Царичанскього центру окрему увагу приділити темі вакцинації та введенню прикорму для малюків «без манної каші та борщів».

DSCN6546“Наша громада вперше проводила такий захід за участю сімейних лікарів, – розповідає голова Царичанської об’єднаної територіальної громади Сумський Генадій Вікторович. – Але ми сподіваємось, що Ярмарки Сімейного Здоров’я стануть доброю традицією і наші мешканці будуть більше обізнані щодо профілактики захворювань і, як результат, будуть менше хворіти».  На момент Ярмарку лікарі Царичанського центру первинної медико-санітарної допомоги вже підписали півтори тисячі декларацій зі своїми пацієнтами. На сьогодні в Центрі працює  9 сімейних лікарів, один лікар-педіатр та один терапевт.

DSCN6488

Компонент підтримки медичної реформи проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» підтримав організацію та проведення Ярмарку – від концепту до виготовлення презентаційних матеріаоів та проведення самих заходів. «Успіх медичної реформи та покращення медичних послуг  для населення це результат комплексного підходу з боку органів місцевого управління. Від організації роботи за новими правилами до налагодження комунікації з пацієнтами, – прокоментувала керівник Проекту Ната Аваліані. – Ми завжди готові допомагати, але без волі і бажання місцевої  громади змінюватись на краще, це було б неможливо. Тому ми щиро вдячні і по-справжньому захоплюємось керівництвом Царичанської громади, яке дуже багато робить в цьому напрямку. Ярмарка Сімейного Здоров’я є яскравим прикладом відкритості до змін та професійної комунікації між сімейними лікарями та пацієнтами».

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.