Олексій Яременко став новим керівником Проекту USAID “Реформа ВІЛ послуг у дії”

Безымянный

З приємністю повідомляю Вас, що з 1 червня Олексій Яременко обійматиме посаду Керівника Проекту USAID “Реформа ВІЛ послуг у дії” (HIVRiA) до його завершення 30 вересня 2018 року.

Всі добре знають Олексія, як заступника керівника Проекту з технічних питань, старшого радника з питань політики у галузі охорони здоров’я, що займався такими напрямками як політика в сфері ВІЛ послуг, регіональні пілоти, громадське здоров’я та реформування ПМСД (первинної медико-санітарної допомоги).

Вітаємо Олексія з призначенням на нову посаду.

Раді повідомити про те, що Ната Аваліані залишається в Україні та переходить у новий Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» як керівник цього Проекту.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.