Представники Проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» отримали запрошення на щорічну конференцію та виставку Американської асоціації громадського здоров’я

Безымянный

Конференція проходитиме 10-14 листопада 2018 року у м. Сан-Дієго (США).
Протягом 2017-2018 рр., в рамках технічної допомоги Міністерству охорони здоров’я України, Проект “Реформа ВІЛ-послуг у дії” провів дослідження щодо капітаційної ставки. За результатами цього дослідження було розроблено модель капітаційної ставки для України на підставі міжнародних актуарних практик та оціночної капітаційної ставки на 2018 рік.

Реформа фінансування охорони здоров’я та метод оплати праці за результатами виконаної роботи є основними компонентами Концепції реформування системи фінансування охорони здоров’я та Закону України “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів”. Нагадаємо, що оплата медичних послуг із застосуванням капітаційної ставки на рівні первинної медико-санітарної допомоги у повному масштабі запроваджується з липня 2018 року.

Точна оцінка капітаційних ставок дасть змогу вдосконалити науково обґрунтоване планування та розподіл ресурсів на рівні первинної медико-санітарної допомоги, а також підвищити ефективність послуг ПМСД для досягнення кращих результатів у галузі охорони здоров’я.

Реферат на тему “Оцінка капітаційної ставки для покращення доступу до послуг громадського здоров’я, інструмент формування бюджету в контексті реформування системи охорони здоров’я в Україні”, який ґрунтується на результатах дослідження щодо капітаційної ставки, був обраний для усної презентації на щорічній конференції та виставці Американської асоціації громадського здоров’я, яка проходитиме 10-14 листопада 2018 року у м. Сан-Дієго (США). За інформацією Американської асоціації громадського здоров’я, цей реферат, з-поміж інших видатних робіт, був визнаний надзвичайно якісним і цікавим.

Реферат був підготовлений Максимом Дудою, доктором філософії, доктором Натою Аваліані та Наталією Коваленко.

Примітка. Щорічна конференція та виставка Американської асоціації громадського здоров’я – це найбільше щорічне зібрання фахівців у галузі громадського здоров’я. Щороку захід відвідують понад 12000 учасників, щороку оприлюднюються тисячі нових рефератів, що перетворює цей захід ААГЗ на найвпливовішу подію в галузі громадського здоров’я.

 

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.