у місті Дніпро для Керівників і фахівців закладів охорони здоров’я первинної ланки провели тренінг

Безымянный

 

6-7 червня у місті Дніпро відбувся тренінг «Створення стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні».

Даний захід було проведено БО Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» в рамках рамках поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Дніпропетровській області» за підтримки Проекту USAID “Реформа ВІЛ послуг у дії”

Організатори та тренери ставили собі за мету підвищення управлінського потенціалу та спроможності керівників і фахівців закладів охорони здоров’я первинної ланки у створенні стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), в умовах реформування системи охорони здоров’я.

Участь у тренінгу прийняли заступники головних лікарів центрів первинної медичної допомоги міста Дніпро, завідувачи амбулаторій та головні медичні сестри цих закладів.

photo_2018-06-06_11-51-43

На тренінгу були висвітлені актуальні питання щодо

• реформування системи охорони здоров’я та сучасні засади організації надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим;
• проведення аналізу щодо стану відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції та визначення потреби у ВІЛ-послугах;
• механізми та джерела фінансування ВІЛ-послуг, в тому числі в рамках реформування фінансування системи охорони здоров’я;
• впровадження послуги тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника із застосуванням двох швидких тестів та інструмент для розрахунку потреби у швидких тестах;
• перерозподіл обсягів медичної допомоги ЛЖВ, децентралізація та інтеграція ВІЛ-послуг;
• розширення програм замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) та впровадження співфінансування;
• інструмент для розрахунку вартості ВІЛ-послуг;
• формування спроможного кадрового потенціалу.

Також учасників ознайомили із досвідом пілотного проекту щодо реформування системи надання ВІЛ-послуг, який тривав два роки у місті Кривий ріг та Криворізькому районі.

 

 

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.