У місті Дніпро провели семінар для представників об’єднаних територіальних громад

IMG-d8770318e9f72193ca23af1499fbdd5e-V

5 червня в місті Дніпро пройшов семінар «Створення стійкої моделі медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні», в якому взяли участь голови об’єднаних територіальних громад та їх заступники.

Даний захід було проведено в рамках рамках поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Дніпропетровській області» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Учасники  розглянули основні аспекти медичної реформи в Україні та організацію надання ВІЛ-послуг населенню у Дніпропетровській області в умовах реформування.

IMG-6afc5e0dbd9b6c301b72aed6b240a3e2-V

Партнером проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у цьому регіоні є БО Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг».

«Реформа, що відбувається у медичній галузі,  докорінно змінює підходи до організації надання медичної допомоги, роблячи їх  більш ефективними, гнучкими та направленими на задоволення потреб пацієнтів. Разом з цим, починаючи з 2014 року, має місце нова стратегія UNAIDS, метою якої є подолання епідемії ВІЛ-інфекції до 2030 року. Це спонукає нас до перегляду існуючої в Україні практики виявлення ВІЛ-інфікованих, залучення їх до лікування та забезпечення подальшого медичного нагляду.» – зазначила заступник директора департаменту охорони здоровя Дніпропетровської обласної державної адміністрації Тетяна Квітницька.

IMG-2cdb125a9ed3f21316f5778b27e39ef1-V

Головний лікар КЗ «Дніпропетровський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Ірина Чухалова наголосила, що необхідно забезпечити інституалізацію змін у сфері протидії ВІЛ-інфекції до системи охорони здоров’я області. «Це – впровадження тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника, децентралізація медичного нагляду за ВІЛ-інфікованими та інтеграція актуальних ВІЛ-послуг, перш за все, до закладів первинної медичної допомоги» – підсумувала вона.

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.