Експерти Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провели тренінг з фінансового планування для учасників Літньої Школи

Summer School

З 17 по 22 червня 2018 у Снов’янці Чернігівської області проходила 5-та Літня Школа «Трансформація системи охорони здоров’я: Східна Європа» для медиків та управлінців в сфері охорони здоров’я.

В рамках роботи Літньої Школи 20 червня 2018 року Максим Дуда (старший радник з питань фінансування системи охорони здоров’я та керівник напряму фінансування Проекту) та Коваленко Наталія (радник з питань фінансування системи охорони здоров’я Проекту) ознайомили учасників школи з підходами до фінансового планування доходів та видатків надавачів первинної медичної допомоги в контексті реформи системи фінансування охорони здоров’я.

Важлива частина тренінгу була присвячена практичним аспектам фінансового планування та обговоренню особливостей оплати праці в новій системі фінансування. Учасники тренінгу підготовили та представили свої пропозиції щодо організації системи оплати праці у закладах первинної медичної допомоги.

Під час тренінгу учасники ознайомились з принципами роботи розробленим радниками Проекту в рамках технічної підтримки Міністерства охорони здоров’я України Електронним інструментом з фінансового планування доходів і видатків надавачів первинної медичної допомоги на 2018 рік (електронний інструмент та інструкції з користування можна завантажити за посиланням.

Довідково. Цього року Літня року Школа зібрала більше 100 учасників та гостей з 8 країн світу. Літня школа – це 6-денна інтенсивна навчальна програма. Школа проводиться в середовищі, що допомагає учасникам повністю зосередитися на навчанні. Формат передбачає інтенсивні заняття у вигляді невеликих модулів, пленарні зустрічі-лекції, роботу в групах, виконання практичного проекту та неформальні дискусії на професійні теми.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.