Від пілотних проектів до сталих результатів – в Києві розпочала роботу конференція з поширення досвіду

Opening1

17 липня в Києві розпочала свою роботу Конференція з поширення досвіду «Від пілотних проектів до сталих результатів: реформа ВІЛ-послуг та системи охорони здоров’я».  Починаючи з 2013 року,  Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (далі – Проект), який було реалізовано ТОВ «Делойт Консалтинг», надавав підтримку Уряду України з метою посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення. Восени цього року Проект закінчує свою роботу.

Біля 200 учасникам зі всієї України експерти проекту та його партнери на національному та регіональному рівнях представили результати та основні досягнення Проекту. Представники органів державної влади України (Міністерство охорони здоров’я, Міністерство фінансів, Міністерство соціальної політики), обласних та міських державних адміністрацій, обласних управлінь охорони здоров’я, закладів охорони здоров’я з цільових регіонів, міжнародні партнери, освітні та експертні спільноти, а також неурядові та громадські організації обговорили, як саме будуть використані напрацювання Проекту для сприяння реформі охорони здоров’я України.

На конференції розглядались такі питання, як зміцнення системи громадського здоров’я для реагування на життєво важливі виклики у сфері охорони здоров’я, розбудова кращих систем охорони здоров’я в Україні та забезпечення сталого та динамічного зміцнення системи охорони здоров’я на регіональному та місцевому рівні. Іншими важливими темами були первинна медико-санітарна допомога, зміцнення національних закладів, планування ресурсів для сталої відповіді на епідемію ВІЛ, визначення необхідної кількості та розвиток персоналу в галузі охорони здоров’я, а також інструменти для успішної реалізації реформи охорони здоров’я.

Конференція закінчує свою роботу 18 липня. Всі презентації будуть доступні для завантаження на сайті Проекту.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.