Проект провів обговорення результатів дослідження «Капітаційна ставка в Україні на 2019 рік» з національними та міжнародними стейкхолдерами

Stakeholder (1)
9 жовтня 2018 року, експерти Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дїі», який реалізовується компанією Deloitte Consulting LLP, провели Зустріч зацікавлених сторін високого рівня для обговорення результатів дослідження «Капітаційна ставка в Україні на 2019 рік». Серед учасників зустрічі були представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства фінансів України, Національної служби здоров’я України, ДП «Електронне здоров’я», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії «Делойт Україна».

Під час зустрічі експертом Проекту Максимом Дудою (старший радник з питань фінансування сфери охорони здоров’я та Керівник напрямку Фінансування та бюджетування) були представлені цілі дослідження та дані, які були зібрані в рамках дослідження по більш ніж 200 закладам ПМД з усіх регіонів України (кількість населення, фінансові показники, перелік медичних та лабораторних послуг, кількість візитів на дім). Дані були зібрані Проектом спільно з Київською школою економіки. Окремо були представлені попередні результати дослідження «Обсяг неофіційних платежів для визначення капітаційної ставки», збір даних для якого проводився спільно з Інститутом соціальних досліджень.

Також міжнародним експертом у сфері актуарних розрахунків доктор Ліджією Гуо (Specialist Leader, Deloitte Consulting LLP) було презентовано методологічні підходи до проведення обрахунку капітаційної ставки з урахуванням кращого актуарного досвіду, припущення розрахунків та моделювання різних сценарних умов.

Важлива частина зустрічі була присвячена обговоренню методології, результатів дослідження та відповідних результатів.

З урахуванням результатів обговорень буде підготовлено Звіт «Капітаційна ставка в Україні на 2019 рік», який буде оприлюднено на веб-сайті Проекту (http://www.hivreforminaction.org).

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.