Проект провів навчальний тренінг «Обрахунок капітаційної ставки» для ключових експертів із впровадження капітаційної ставки в Україні

IMG_20181010_121241

10-12 жовтня 2018 року Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» », який реалізовується компанією Deloitte Consulting LLP, провів навчальний тренінг «Обрахунок капітаційної ставки». Учасниками тренінгу стали ключові експерти із впровадження нової моделі фінансування первинної медичної допомоги, а саме – капітаційної системи оплати послуг, – працівники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства фінансів України, Національної служби охорони здоров’я України, ДП «Електронне здоров’я» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії «Делойт Україна».

Навчальний тренінг проводився міжнародним експертом у сфері актуарних розрахунків доктором Ліджією Гуо (Specialist Leader, Deloitte Consulting LLP), яка представила учасникам методологічні підходи до проведення обрахунку капітаційної ставки з урахуванням кращого актуарного досвіду, припущення розрахунків та моделювання різних сценарних умов. Окремо були представлені попередні результати дослідження «Обсяг неофіційних платежів для визначення капітаційної ставки», збір даних для якого проводився спільно з Інститутом соціальних досліджень.

Важливою частиною тренінгу для учасників стали практичні завдання, які базувались на фактичних даних закладів первинної медичної допомоги.  Практичні завдання  включали оцінку та аналіз даних для обрахунку капітаційної ставки, «очистку» бази даних, встановлення та тестування актуарних припущення, моделювання впливу індикаторів на загальний показник капітаційної ставки та багато іншого. Результатом цих завдань стало набуття учасниками практичних навичок обрахунку капітаційної ставки на основі міжнародного досвіду.

Також окремо було обговорено типові обмеження досліджень та практичні рекомендації щодо подальшого обрахунку капітаційної ставки в Україні в

З урахуванням результатів обговорень буде підготовлено Звіт «Капітаційна ставка в Україні на 2019 рік», який буде оприлюднено на веб-сайті Проекту (http://www.hivreforminaction.org).

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.