Представники лабораторних центрів МОЗ ознайомились з новими підходами до фінансування регіональних центрів громадського здоров’я

9 листопада 2018 року Державною установою «Центр громадського здоров’я МОЗ України» у м. Київ було проведено робочу нараду «Роль та місце лабораторних центрів у розбудові регіональних систем громадського здоров’я». У нараді прийняли участь  представники лабораторних центрів Міністерства охорони здоров’я України з усіх регіонів країни.IMG_20181109_123727

На заході були розглянуті такі важливі теми:

– стратегічні питання діяльності лабораторних центрів Міністерства охорони здоров’я України;

– нові підходи до здійснення соціально-гігієнічного моніторингу в Україні;

– регіональні центри громадського здоров’я: нормативно-правове регулювання та досвід пілотування;

– нові підходи до фінансування регіональних центрів громадського здоров’я в 2019 році;

– дорожня карта передачі цілісних майнових комплексів лабораторних центрів з державної власності до комунальної.

Максим Дуда, Керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дїі», який реалізовується компанією Deloitte Consulting LLP, у рамках зазначеного заходу представив напрацювання Проекту та національного Центру громадського здоров’я щодонових підходів до фінансування регіональних центрів громадського здоров’я в 2019 році.

Важлива частина наради була присвячена дискусії щодо ролі та місця лабораторних центрів у розбудові регіональних систем громадського здоров’я із врахуванням комплексної реформи системи охорони здоров’я країни та запровадження новітніх підходів до фінансування системи, зокрема закупівлі послуг із використанням прозорих механізмів.

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.