Представник Проекту взяв участь у VII Національній конференції з моніторингу та оцінки

 

 

23-25 жовтня 2018 року у м. Одеса відбулася VII Національна науково-практична конференція з моніторингу та оцінки «Розбудова функціональної системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я».

DSC_9543DSC_9554

Основними завданнями конференції стали такі теми:

  • система стратегічної інформації у сфері охорони здоров’я;
  • основні практичні підходи до проведення моніторингу і оцінки програм громадського здоров’я;
  • інформаційні системи та потоки даних у системі охорони здоров’я;
  • сучасний стан та перешкоди на шляху до створення єдиної системи стратегічної інформації;
  • інноваційні підходи до збору стратегічної інформації, у тому числі, у рамках прикладних та операційних досліджень;
  • ключові тенденції та механізми для покращення використання стратегічної інформації для прийняття рішень державними органами, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями.
  • шляхи зміцнення кадрового та технічного потенціалу системи моніторингу та оцінки для забезпечення ефективного управління програмами громадського здоров’я.

Максим Дуда, Керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дїі», який реалізовується компанією Deloitte Consulting LLP, в рамках пленарного засідання під час зазначеного заходу представив результати проведеного Проектом Інвестиційного аналізу вартості ВІЛ-послуг (фаза ІІ). Виступ, зокрема, висвітлив такі питання: методологія проведення інвестиційного аналізу в трьох обраних регіонах України, особливості збору даних, вартість основних ВІЛ-послуг у розрізі різних типів надавачів відповідних послуг.

Особливу увагу було приділено представленню основних висновків й рекомендацій за результатами проведеного дослідження, зокрема, у частині оптимального розподілу фінансових ресурсів з метою досягнення Цілей ЮНЕЙДС 90-90-90 до 2020 року та утримання їх на належному рівні до 2030 року.

Звіт про проведення Інвестиційного аналізу у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні: оцінка програмних видатків, якості послуг та розподілу ресурсів стосовно витрат на протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/2pKmbH.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.