Грант на підтримку впровадження системних змін у системі кадрів у сфері охорони здоров’я (дослідження)

Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант “Формативне дослідження та розробка схем заохочення для створення ефективного перерозподілу обов’язків на рівні ПМСД та спеціалізованих ЗОЗ (ВІЛ, туберкульоз, наркологія та ІПСШ) на місцевому рівні” (RFA 2015-08) на підтримку впровадження системних та операційних змін у системі кадрів у сфері охорони здоров’я для надання стійких та інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІД на регіональному та національному рівнях (Компонент 3 – Кадри).

Претенденти мають відповідати наступним критеріям:

  • Успішний досвід роботи з українською системою охорони здоров’я
  • Щонайменше три роки досвіду проведення досліджень, включаючи досвід збору та аналізу кількісних та якісних даних за допомогою різних методів (наприклад, аналітичні огляди, опитування, фокус-групи, інтерв’ю тощо)
  • Існуючі партнерські відносини в секторі охорони здоров’я на регіональному та районному рівнях, особливо в пріоритетних регіонах будуть перевагою
  • Досвід роботи у секторі кадрових ресурсів чи дослідженнях буде значною перевагою
  • Можливість проводити дослідження на національному та локальному (регіональному) рівнях
  • Пропозиції стосовно персоналу з відповідним досвідом (будь ласка, надайте резюме членів команди проекту).

 Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою – 80,000.00 доларів США.

Заявки приймаються до 23:59  – 21 грудня 2015 року на адресу grant@hss-share.net.ua

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ.

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в ПАКЕТІ ЗАЯВНИКА (завантажити). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  grant@hss-share.net.ua

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня 2 грудня 2015 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 7 грудня 2015 року.

Інформаційний семінар / вебінар пройде 1 грудня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 12:00 – 30 листопада 2015 року.

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.