VIII Національна конференція ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України

DSC_9894_1

Впродовж 6-8 листопада 2015 року активісти та експерти щодо питань ЛГБТ –руху та ЧСЧ-сервісу зібралися на щорічну Національну конференцію «Переосмислення: спільнота та руху», яку підтримало ряд організацій та проектів, що виконують проекти у сфері ВІЛ-послуг в Україні. Так, Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» підтримав проведення конференції та профінансували участь активістів з пілотних регіонів проекту.

На триденну конференцію з’їхалося близько ста осіб, які формують в Україні порядок денний ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу, — активісти з регіонів, керівники організацій та проектів, експерти з питань ЛГБТ, працівники ВІЛ-сервісних проектів для ЧСЧ, правозахисники та журналісти.

«Саме завдяки активістам, які працюють та знають ситуацію в регіонах й формується порядок денний політики у сфері як захисту прав людини так й ВІЛ-сервісу. Через місцеві організації можливо відстоювати виділення коштів з місцевих бюджетів на заходи з ВІЛ\СНІД, подавати ідеї щодо лобіювати зміни до законодавства на національному рівні. Захід на кшталт цієї конференції – це можливість почути голос активістів та разом сформувати порядок денний та невідкладні заходи щодо представлення інтересів ЛГБТ спільноти» – зазначила у привітальному слові Марія Маковецька, старший радник з питань адвокації та розбудови партнерства.

Впродовж 3 днів конференції було обговорено нагальні питання порядку денного ЛГБТ спільноти та вироблено резолюцію, яка включила в себе ключові заходи спільноти та заходи з адвокації її інтересів.

Завантажити проект Резолюції конференції 

DSC_0043

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.