7 регіонів напрацювали План впровадження соціального замовлення на місцевому рівні

20160419_104406_key

20 представників структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів з питань соціального захисту населення та  координатори від НПО-виконавців пілотних проектів «Сталість ВІЛ-послуг» пройшли навчання щодо впровадження соціального замовлення соціальних послуг для представників підвищеного ризику інфікування ВІЛ на місцевому рівні. 19 та 20 квітня в Києві відбувся тренінг “Впровадження соціального замовлення соціальних послуг на місцевому рівні”, в рамках якого учасники актуалізували знання щодо основних етапів, складових та учасників  соцзамовлення, ознайомилися з чинною нормативною базою. В рамках тренінгу був напрацьований План впровадження соціального замовлення на місцевому рівні та розробки місцевих нормативно-правових актів. Всі учасники забрали з собою домашнє завдання – допрацювати розроблений План кожен для свого регіону.

Даний тренінг відкрив серію заходів, направлених на впровадження моделі соціального замовлення для прямого фінансування послуг, які надаються НУО в рамках пілотів «Сталість ВІЛ-послуг» у Полтавській, Черкаській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та в м.Києві.

 

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.