Гранти

Конкурсні оголошенняЗавершені конкурси

ГРАНТ “СПРИЯННЯ МІНІСТЕРСТВУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (МОЗ) УКРАЇНИ У ВПРОВАДЖЕННІ СИСТЕМНИХ І ОПЕРАЦІЙНИХ ЗМІН У КАДРОВОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я З ДОПОМОГОЮ ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ” (RFA: 2018-23)

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс на отримання гранту для сприяння МОЗ України у розробці та впровадженні системних і операційних змін у кадровому забезпеченні охорони здоров’я з допомогою ефективних рішень у сфері інформаційних технологій (RFA: 2018-23). Заявки очікуються до 9:00, 1 березня 2018 рокуГрант надається в рамках виконання Під-завдання 3.2. «Сприяння впровадженню системних і операційних змін у кадровому забезпеченні охорони здоров’я з акцентом на зміцненні і розширенні e-Health, у тому числі формування мінімальних наборів даних для Електронного реєстру медичних працівників (ЕРМП)».

ГРАНТ “ЗБІР ДАНИХ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ТАРИФУ ПОДУШНОЇ ОПЛАТИ” (RFA 2017-20)

Проект USAID Реформа ВІЛ-послуг у дії запрошує подати заявки на отримання гранту “Збір даних для розрахунку тарифу подушної оплати”. Термін подачі заявок до 23:59 21 травня, 2017 року. Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою – 25,000.00 доларів США.

ГРАНТ «ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ ДЛЯ КЛЮЧОВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ В МІСТІ КИЄВІ»

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грантовий конкурс заявок «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ в місті Києві» для впровадження в Оболонському та Подільському районах м. Києва.
Термін подачі зявок 27 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

ГРАНТ “РОЗРОБКА НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ У ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я”

Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант “Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я ” (RFA 2015-09)
Термін подачі заявок 26 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $80 000 США

ГРАНТ ЩОДО ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грантовий конкурс «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні» для м. Первомайськ та Первомайського району Миколаївської області.

Термін подачі заявок: 11 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

ГРАНТ ЩОДО ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ У ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грантовий конкурс «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні» для м. Білгород Дністровський та Білгород Дністровського району Одеської області.

Термін подачі заявок: 11 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

ГРАНТ ЩОДО ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ У ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грантовий конкурс «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні» для м. Херсон, Херсонської області.

Термін подачі заявок: 11 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

ГРАНТ ЩОДО ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грантовий конкурс «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні» для м.Канів та Канівського району Черкаської області.

Термін подачі заявок: 11 січня 2016 року. Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

ГРАНТ НА ПІДТРИМКУ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМНИХ ЗМІН У СИСТЕМІ КАДРІВ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант “Формативне дослідження та розробка схем заохочення для створення ефективного перерозподілу обов’язків на рівні ПМСД та спеціалізованих ЗОЗ (ВІЛ, туберкульоз, наркологія та ІПСШ) на місцевому рівні” (RFA 2015-08) на підтримку впровадження системних та операційних змін у системі кадрів у сфері охорони здоров’я для надання стійких та інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІД на регіональному та національному рівнях (Компонент 3 – Кадри).

  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.