ПІЛОТНІ РЕГІОНИ

map-big

ПІЛОТНІ ПРОЕКТИ РОЗБУДОВИ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО-ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ ДЛЯ КЛЮЧОВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ (СТАЛІСТЬ ВІЛ-ПОСЛУГ)

Завдання пілотних проектів

 1. Розробити модель сталого надання ВІЛ-послуг та відповідну систему фінансування життєвоважливих послуг для найбільш уразливих груп населення (УГ) та людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ).
 1. Усунути нормативні та правові перешкоди забезпечення та розширення ВІЛ-послуг, які надаються закладами охорони здоров’я для УГ і ЛЖВ за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією з метою досягнення цілей 90-90-90.
 1. Допомогти місцевим органам влади та управління визначити вартість цих послуг та забезпечити їх реалізацію через нові та / або альтернативні моделі фінансування.
 1. Допомогти районним / міським надавачам ВІЛ-послуг в оптимізації людських ресурсів з метою забезпечення і розширення масштабів охоплення.

Ключові напрямки роботи

 1. Аналіз маршрутів пацієнта і каскаду послуг, підтримка місцевих органів влади та управління в усуненні системних недоліків, а також організаційних, фінансових та нормативних перешкод.
 1. Підтримка органів влади та управління у впровадженні базового пакету послуг (експрес-тестування + поведінкові зміни + перенаправлення) в закладах первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, дермато-венерологічної та наркологічної) медичної допомоги.
 1. Розробка та пілотування моделі спів-фінансування замісної підтримуючої терапії пацієнтами з опіоїдною залежністю.
 1. Допомога органам влади та управління у впровадженні моделі соціального замовлення для прямого фінансування послуг, які надаються НУО.
 1. Розробка та підтримка органів влади та управління у впровадженні схеми матеріального заохочення та механізмів оптимізації службових обов’язків на рівні закладів первинної та спеціалізованої (протитуберкфульозної, наркологічної, дермато-венерологічної та ВІЛ/СНІД-сервісної ) медичної допомоги.
 1. Проведення тренінгів для районних / міських надавачів медичних послуг на підставі визначених потреб.
 1. Проведення адвокаційних заходів задля забезпечення фінасування та сталого надання ВІЛ-послуг.

Очікувані результати впровадження пілотних проектів

 • Запроваджено комплексну модель сталого надання ВІЛ-послуг на місцевому рівні.
 • Пропілотовано модель інтеграції профілактичних послуг на рівні первинної та спеціалізованої медичної допомоги та вдосконалення механізму взаємодії з НУО.
 • Подано до державних місцевих адміністрацій остаточні результати реалізації пілотного проекту з планом поширення досвіду.

Строки реалізації: грудень 2015 – вересень 2017

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНУ ЛИСТІВКУ ПІЛОТУ “СТАЛІТЬ ВІЛ ПОСЛУГ”

 • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.