ГРАНТ “СПРИЯННЯ МІНІСТЕРСТВУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (МОЗ) УКРАЇНИ У ВПРОВАДЖЕННІ СИСТЕМНИХ І ОПЕРАЦІЙНИХ ЗМІН У КАДРОВОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я З ДОПОМОГОЮ ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ” (RFA: 2018-23)

Грантове оголошенняПакет заявникаДовідкова інформація

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс на отримання гранту для сприяння МОЗ України у розробці та впровадженні системних і операційних змін у кадровому забезпеченні охорони здоров’я з допомогою ефективних рішень у сфері інформаційних технологій (RFA: 2018-23). Заявки очікуються до 9:00, 1 березня 2018 рокуГрант надається в рамках виконання Під-завдання 3.2. «Сприяння впровадженню системних і операційних змін у кадровому забезпеченні охорони здоров’я з акцентом на зміцненні і розширенні e-Health, у тому числі формування мінімальних наборів даних для Електронного реєстру медичних працівників (ЕРМП)».

Організації, котрі відповідають умовам участі у конкурсі, повинні:

 • мати відповідні ресурси для виконання гранту в передбачені терміни, а також експертів із юридичних питань та з питань кібербезпеки;
 • мати відповідний досвід розробки та реалізації складної архітектури баз даних;
 • мати досвід роботи з GitHub;
 • мати досвід розробки проектів з використанням мови Elixir, а також запуску та тестування на віртуальній машині Erlang;
 • мати досвід розробки рішень з використанням підходу SOA / Microservices;
 • успішний досвід реалізації аналогічних проектів у сфері охорони здоров’я або інших інформаційних кадрових систем.

Сума гранту фіксована – до 50 000 доларів США.

ПРОЕКТ «РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ»

Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.  Цю мету буде досягнуто шляхом виконання таких основних завдань:

 • Сприяння посиленню ролі держави та розвитку національного потенціалу у справі формування та реалізації науково-обґрунтованих і гендерно-чутливих  програм у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу,
 • Поліпшення та оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих  груп населення,
 • Оптимізація і зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання гендерно-чутливих послуг з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ:

Щоб забезпечити виконання реформи, Уряд України запроваджує нову електронну систему охорони здоров’я eHealth для обробки клінічних та фінансових даних у системі охорони здоров’я. Ця система дозволить визначати та обробляти платежі, контролювати шахрайство та помилки, а також керувати відшкодуванням за послуги та рецепти.

Розробка системи відбудеться в рамках плану реформування системи охорони здоров’я, зокрема, відповідно до положень Концепції реформування фінансування охорони здоров’я, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року, № 1013-р.

Наступним кроком у впровадженні Системи стане розробка мінімальних наборів даних для Електронного реєстру медичних працівників.

Наразі, єдиним документом, котрий містить особисту та професійну інформацію про лікаря та інших медичних працівників, є форма П-2 «Особова справа», затверджена наказом Держкомстату України від 27.10.95 № 277.

Відділи кадрів ЗОЗ ведуть особові справи працівників та перевіряють інформацію, надану персоналом ЗОЗ. Інформація про працівника збирається в межах одного ЗОЗ, але якщо він/вона працює більше, ніж в одному ЗОЗ, інформація про додаткові місця роботи не збирається в одному місці.

Відділ кадрів готує річний звіт за такими формами:

 • Форма 17 – Звіт про медичні кадри за _____ рік;
 • Форма 20 – звіт Лікувально-профілактичного закладу за ____ рік, Розділ I «Штати закладу на кінець звітного року».

Ці форми заповнюються щорічно усіма ЗОЗ та подаються до управлінь/департаментів охорони здоров’я ОДА, які, у свою чергу, подають до МОЗ звіт про мережу та про результати діяльності ЗОЗ (форма 47-здоров).

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Право на подання грантової заявки мають неурядові організації та/або установи (некомерційні та комерційні), регіональні або національні, зареєстровані на території України згідно чинного законодавства, професійні організації, університети та наукові установи, статути яких передбачають право на отримання грантів.

Детальна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в Оголошенні про конкурс RFA 2018-23

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника. У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит на отримання пакету за адресою grant@hss-share.net.ua

Питання щодо грантового конкурсу приймалися на адресу grant@hss-share.net.ua до к 18:00 19 лютого 2018 року. Відповіді на питання надаються учасникам 22 лютого 2018 року.

Інформаційний семінар / вебінар проводився 16 лютого 2018 року  з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту

Заявки приймаються до 09:00 01 березня 2018 року.

Завантажити повний текст Оголошення:

 • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.