Часті запитання про гранти

1. Який пакет документів необхідно подати у межах заявки на участь у гранті? (перелік документів, зміст, форма, мова)
2. Серед підтверджуючих документів, організація-заявник має надати Меморандум про розуміння умов конкурсу та граничних обсягів фінансування та Сертифікат відповідності законодавству (дискримінація-лобіювання-наркотики-тероризм). Чи є затверджені форми даних документів?
3. Чи має бути внесок організації лише в грошовому вигляді чи може бути не грошовим внеском?
4. Чи можна розтлумачити вимогу щодо участі у гранті: «Заявники повинні будуть взяти фінансову участь у реалізації гранту сумою, яка складатиме щонайменше 10% від загальної вартості гранту». Які можливі форми фінансової участі у вартості гранту? Яким чином цю вимогу слід підтверджувати?
5. 10% внеску організації потрібно бюджетувати також?
6. Чи можна вважати кошти, витрачені при використанні власного обладнання організацією-заявником (наприклад, автоматизовані робочі місця, комунікаційна техніка тощо), утриманні приміщень та покриття адміністративно-господарських витрат протягом виконання проекту, власною інвестицією (внеском організації)?
7. Чи лише один переможець конкурсу можливий?
8. Чи можна подавати спільну заявку від кількох організацій(консорціум)?
9. Чи є обов’зковою умова надання Меморандумів з партнерами по проекту?
10. Організація - медична академія планує долучити до заявки недержавну громадську організацію. Як це відобразити в заявці? Чи правильно буде заявити про двох спів-аплікантів? Як повинна бути підписана така заявка - керівниками обох організацій із двома печатками?
11. За якими видами трудових відносин можливе залучення та оплата праці фахівцям та залученим експертам - штатні посади, угоди цивільно-правового характеру (гонорари), ФОП (фізичні особи-підприємці з відповідними сферами діяльності за КВЕД)?
12. Чи має бути окремий рахунок для отримання грантових коштів, чи можна використовувати загальний рахунок установи?
13. Який порядок надходження коштів на рахунок та їх використання за грантом з фіксованою сумою?
14. Яким чином оподатковуються кошти по гранту?
  • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.