ГРАНТ ЩОДО ПІЛОТУВАННЯ СТАЛОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ПОСЛУГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ (RFA 2015 -16)

Грантове оголошенняПакет заявникаДовідкова інформація

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»  оголошує грантовий конкурс «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні» для Канів та Канівський район Черкаської області.

Мета грантової програми буде досягнута шляхом виконання таких основних завдань:

 1. Розробка схеми сталого надання ВІЛ-послуг та відповідної системи фінансування на підтримку життєво важливих послуг для найбільш уразливих груп населення (УГ) та людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ);
 2. Усунення нормативних і правових перешкод на шляху до забезпечення і розширення життєво важливих ВІЛ-послуг для УГ, виокремлених у маршруті пацієнта, з метою досягнення цілей 90-90-90, які наразі надаються державними закладами та НУО за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (ГФ) у цільових областях;
 3. Допомога місцевим органам влади та управління у визначенні вартості і фінансуванні цих послуг через нові та / або альтернативні моделі фінансування;
 4. Допомога районним/міським надавачам ВІЛ-послуг щодо оптимізації людських ресурсів з метою забезпечення і розширення масштабів ВІЛ-послуг..

 Основні заходи з реалізації грантового проекту:

 1. Аналіз місцевих маршрутів пацієнта і каскаду послуг та підтримка місцевих органів влади та управління в усуненні системних недоліків, а також організаційних, фінансових та нормативних перешкод.
 2. Підтримка органів влади та управління у впровадженні базового пакету послуг (експрес-тестування + поведінкові зміни + направлення) в закладах первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, дермато-венерологічної та наркологічної) медичної допомоги.
 3. Розробка моделі спів-фінансування замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) пацієнтами з опіоїдною залежністю.
 4. Допомога органам влади та управління у впровадженні моделі соціального замовлення для прямого фінансування послуг, які надаються НУО.
 5. Розробка та підтримка органів влади та управління у впровадженні схеми матеріального заохочення / механізмів перерозподілу службових обов’язків на рівні закладів первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, наркологічної, дермато-венерологічної та ВІЛ/СНІД-сервісної ) медичної допомоги.

Заявки приймаються до 23:59 11 січня 2016 року.

Максимальний обсяг фінансування одного гранту $ 250 тисяч доларів США.

Запитання стосовно гранту можна надсилати до 21 грудня 2015 року на grant@hss-share.net.ua. Відповіді на запитання надаватимуться до 25 грудня 2015 року.

Потенційна організація-заявник повинна відповідати наступним критеріям:

 • Право подавати заявку мають незалежні організації, що створені згідно законодавства Ураїни: як регіональні так і національні неурядові організації (комерційні чи некомерційні), професійні організації, устави яких дозволяють їм отримувати гранти.
 • Не мають права подавати заявку фізичні особи, політичні організації, організації, власниками/засновниками яких є іноземні юридичні та/або фізичні особи, державні установи та релігійні організації.
 • Мати номер в універсальній системі нумерації даних (DUNS) для грантів вартістю понад $25,000 доларів США. (організації-заявники можуть подавати свої заявки на отримання номеру на сайті http://fedgov.dnb.com/webform)
 • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

 Організації, що відповідають критеріям конкурсу, повинні мати:

 • Успішний досвід роботи з українською системою охорони здоров’я на регіональному/місцевому рівні
 • Реєстрацію юридичної особи України не менше одного року до дати подання заявки
 • Щонайменше один рік досвіду у сферах, які стосуються нинішнього гранту
 • Партнерські відносини з ОДА, обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом, органами влади у м. Первомайськ та Первомайському районі, сектором охорони здоров‘я у Миколаївській області та на районному рівні, місцевими НУО
 • Досвід надання ТД державним/недержавним ЗОЗ (бажано)
 • Доступ до відповідних ЗОЗ, УГ.

Завантажити повний текст оголошення для Черкаської області (RFA 2015 -16)

Період виконання гранту планується протягом 20 місяців: з 30 січня 2016 року по 30 вересня 2017 року.

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в ПАКЕТІ ЗАЯВНИКА (завантажити). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  grant@hss-share.net.ua
 • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.