Грант «Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ в місті Києві»

Грантове оголошенняПакет заявникаДовідкова інформація

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»  оголошує грантовий конкурс заявок для відповідних організацій, що мають досвід та кваліфікацію для впровадження сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ, в Оболонському та Подільському районах м. Києва.

Мета грантової програми буде досягнута шляхом виконання таких основних завдань:

 1. Розробка схеми сталого надання ВІЛ-послуг та відповідної системи фінансування на підтримку життєво важливих послуг для найбільш уразливих груп населення (УГ) та людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ);
 2. Усунення нормативних і правових перешкод на шляху до забезпечення і розширення життєво важливих ВІЛ-послуг для УГ, виокремлених у маршруті пацієнта, з метою досягнення цілей 90-90-90, які наразі надаються державними закладами та НУО за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (ГФ) у цільових областях;
 3. Допомога місцевим органам влади та управління у визначенні вартості і фінансуванні цих послуг через нові та / або альтернативні моделі фінансування;
 4. Допомога місцевим надавачам ВІЛ-послуг щодо оптимізації людських ресурсів з метою забезпечення і розширення масштабів ВІЛ-послуг..

 Основні заходи з реалізації грантового проекту:

 1. Аналіз місцевих маршрутів пацієнта і каскаду послуг та підтримка місцевих органів влади та управління в усуненні системних недоліків, а також організаційних, фінансових та нормативних перешкод.
 2. Підтримка органів влади та управління у впровадженні базового пакету послуг (експрес-тестування + поведінкові зміни + направлення) в закладах первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, дермато-венерологічної та наркологічної) медичної допомоги.
 3. Розробка моделі спів-фінансування замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) пацієнтами з опіоїдною залежністю.
 4. Допомога органам влади та управління у впровадженні моделі соціального замовлення для прямого фінансування послуг, які надаються НУО.
 5. Розробка та підтримка органів влади та управління у впровадженні схеми матеріального заохочення / механізмів перерозподілу службових обов’язків на рівні закладів первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, наркологічної, дермато-венерологічної та ВІЛ/СНІД-сервісної ) медичної допомоги.

Заявки приймаються до 23:59 27 січня 2016 року.

Максимальний обсяг фінансування $ 250 тисяч доларів США.

Завантажити повний текст Оголошення (RFA 2015-17)

Відповіді на питання Інформаційного вебінару щодо гранту:

 1. Щодо п.п. 3 та 4 Пункту 2.10 “Попередні вимоги для подання заявки”, у випадку, якщо організація-заявник не має не відзвітованих авансів з боку USAID або підрядника USAID та не має звітів за діючими грантами від USAID з термінами подання, порушеними більше, ніж на 30 днів, а також не існує умови в межах організації, що позбавляє організацію права на отримання гранту, якими саме документами чи в який інший спосіб організація повинна підтвердити дану інформацію та чи потребує така інформація документального підтвердження взагалі?

Відповідь: Організація-заявник декларує свою відповідність даним критеріям та вимогам, підписавши та засвідчивши печаткою перший із сертифікатів, що містяться в розділі № 4 Заявки «Сертифікати та посвідчення».

У випадку, якщо в процесі виконання гратового проекту USAID отримає інформацію, що суперечить даній декларації, санкції будуть застосовуватись до організації, що надала неправдиві свідчення (грантер), а не до компанії-виконавця проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Делойт).

 1. Щодо завдань 1.1 та 1.2. Що має в себе включати вторинний аналіз даних проекту РЕСПОНД? Це має бути удосконалення та оновлення даних за останній період? чи розуміється інший вид роботи?

Відповідь: Дані проекту РЕСПОНД пропонуються як аналітична допомога у реалізації гранту. Так, це може бути оновлення  даних (у разі якщо вже є аналіз ситуації території, на якій пропонується реалізація гранту),  та/або використання методології для нового дослідження/аналітичних висновків.

 1. Стосовно пункту 21 Додатку 3 “Інформація про організацію-заявника” щодо майбутніх/існуючих партнерів – в нашому проекті передбачено участь партнерських організацій для виконання окремимих активностей, проте дані організації не є суб-грантерами, чи необхідно зазначити дані організації в пункті 21 Додатку 3?

Відповідь: При поданні консолідованих заявок до пункту 21 Додатку 3 “Інформація про організацію-заявника” має бути внесена інформація щодо організацій-партнерів, які підтвердили намір брати участь у грантовому проекті та роль яких відображено в заявці (опис активностей, бюджет, тощо).

Завантажити Офіційну відповідь на питання щодо грантового конкурсу RFA 2015-17 

 • Цей веб-сайт був створений завдяки фінансовій підтримці Президентського плану невідкладних заходів, спрямованих на подолання СНІДу (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Угоди з проектом «Реформа ВІЛ-послуг у дії» № AID-121-A-13-00007. За зміст цього веб-сайту, який не обов’язково є відображенням поглядів PEPFAR, USAID або Уряду США, відповідає винятково ТОВ «Делойт Консалтінг» та його партнери-виконавці.
Copyright ©2015-2018 Реформа ВІЛ-послуг у дії.